ტელევიზორი Toshiba 100Z670RE
ტელევიზორი Toshiba 100Z670RE
ტელევიზორი Toshiba 100Z670RE
ტელევიზორი Toshiba 100Z670RE
გაზიარება:
მწარმოებელი
Toshiba
მოდელი
100Z670RE
ტიპი
Smart TV
გამოშვების წელი
2025
ეკრანის ტიპი
DLED
ეკრანის რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი
100"
ეკრანის ფორმატი
16 : 9
განახლების სიხშირე
144 Hz
განათება
DLED
HDR მხარდაჭერა
დიახ
ოპერაციული სისტემა
Vidaa
სპიკერების რაოდენობა
2
სპიკერის სიმძლავრე
20W